Obývací pokoje
Zajímavé odkazy

Dárky pro muže je často obtížné sehnat. Podívejte se na sedací vaky, nabídku obchodu Home4Design.cz.

Okenní žaluzie zpříjemní posezení ve vašem obýváku.

Elektrická akumulační kamna pro úsporné vytápění bytu.

Srovnání hypoték a hypoteční kalkulačka

Moderní obývací pokoje.

Moderní eurookna Slavona dají vašemu obývacímu pokoji stylový vzhled!

TOPlist

Nábytek obývací pokoje

Přemýšlíte nad přestavbou obývacího pokoje, nebo jste se zrovna přestěhovali a potřebujete zařídit celou místnost od začátku? Nábytek obývací pokoje je tu proto, aby Vám usnadnil plánování, co do obývacího pokoje umístit a jak to umístit. Mějte na paměti naše rady a tipy, které se Vám budou hodit, až budete nábytek obývacího pokoje zařizovat.


Široká nabídka různorodého nábytku

Dnešní nabídka různého nábytku do obývacích pokojů je velmi široká. Od typizovaných kusů v obchodních domech, přes nábytek na míru, až po originální kousky ve specializovaných designových obchodech. Rozhodnutí je pouze na Vás, Vašem vkusu a finančních prostředcích.

Dovolíme si tvrdit (i když s tím někteří samozřejmě nemusí souhlasit), že základem obývacího pokoje by měla být sedací souprava, nebo alespoň pohovka, či lenoška. Jednoduše něco, kde bude místo pro návštěvy a kde se můžete pohodlně usadit a sledovat televizi, číst si, nebo pracovat na notebooku. Pokud není v pokoji dostatek místa, zkuste něco neotřelého – například sedací pytle, nebo vaky, které jsou v současné době velmi moderní a rozšířenou záležitostí.

Nábytek obývací pokoje pokračuje v podobě křesílek, knihovny, také se zde může objevit pracovní stůl, stolek na květiny, poličky, atd.

Všechen nábytek umisťujte tak, aby byl takzvaně po ruce, nepřekážel lidem v pohybu a zároveň mohl plně vykonávat svou funkci.

Inspirace pokojeVyberte tu správnou barvu

A ještě jedna rada na závěr – tmavší nábytek opticky místnost zmenšuje, světlý naopak. Pokud volíte různobarevný nábytek v pestrých odstínech, pak lze prostor tímto způsobem rozdělit.

Pokud se Vám článek Nábytek obývací pokoje líbil, navštivte a přečtěte si i ostatní články k tématu obývacích pokojů na našich webových stránkách obyvacipokojeinspirace.cz – týkají se moderních obývacích pokojů, jejich návrhů, inspirace a samotného interiéru těchto místností.

Další návrhy naleznete v sekci fotogalerie.